Türkiye’nin En İyi Uçak Bileti Siteleri

0
45
Uçak Bileti Siteleri

Sıklıkla seyahat eden kişilerin tercih ettiği seyahat araçlarından bir tanesi olarak uçaklar. Bilet bulma, rezervasyon yaptırma, check işlemini uygulama gibi birçok işlemi de beraberinde getirmektedir. Dünyanın her yerine hızlı ulaşım sağlayabilmek için Türkiye’nin en iyi uçak bileti siteleri üzerinden gidilecek olan yere bilet bakmak ve anında alım yapabilmek mümkün olur. Bu siteler içerisinde hızlı menüler kullanıcıların beklentisi içerisinde olup pek çok avantaj da sağlayabilir. Peki, Türkiye’nin En İyi Uçak Bileti Siteleri nelerdir?

En İyi Uçak Bileti Siteleri

1Skyscanner

Uçuş, araba kiralama ve konaklama hizmetleri konusunda. dünyanın 1 numarası sayılabilecek olan uçak bileti sitelerinden bir tanesi Skyscanner. Dünya genelinde bilet alımı yapılabilecek olan bu sitede uçuş işlemlerinin yanı sıra araba kiralama ve konaklama gibi avantajlardan da yararlanabilmek mümkün. Siteye giriş yapılarak uçuş zamanı, kalkış ve varış yeri seçilerek o gün içerisindeki bütün hava yollarının bir listesi üzerinden tercih yapılabilir.

2Enuygun.com

Türkiye’de en çok kullanılan uçak bileti web sitelerinden bir tanesi olarak “uygun uçak bileti” sloganı ile beraber hizmet vermekte olan enuygun.com içerisinde hem mobil üzerinden hem de web sitesi üzerinden kısa sürede biletalımı yapabilmek mümkün. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu uçak bileti sitesinin avantajları arasında yer alan bu özelliği aramayı kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme imkânı sunar. Sitede ilgili havalimanı transferinden, nereden yenir kısmına kadar her şeyi bulabilmek mümkün.

3Aerobilet

Köklü bir şirket olarak bilinen ve yıllardır uçak bileti satımı yaparak müşterilerini memnun etmiştir. Havalimanı üzerinden transfer, konaklama, otobüs gibi hizmetleri de karşılayarak müşterisine avantaj sağlamaktadır. Siteye giriş yaparak yer alan menü üzerinden kalkış yeri, varış yeri, uçuş günü gibi bilgilerin girilmesi halinde o güne dair bütün uçuşlar listelenir. Kullanıcının buradan uçak bileti almasının yanı sıra gideceği yerde konaklama tercihini de yapabilmesi, havalimanı üzerinden şehre transfer aracını seçebilmesi mümkün olur.

4Biletall

Reklamları sıklıkla dönen bir şirket olmakla beraber Türkiye’de yaşayan bir çok kişinin aşina olduğu Biletall, yalnızca uçak değil tren, feribot, otobüs bileti de satmakta. Bununla beraber konaklama ile araba kiralama hizmetlerinin de alınabileceği web sitesi avantajlı fırsatlarını müşterileri ile buluşturuyor. Web sitesi içerisinde kullanıcının aradığı uçuşu kısa süre içerisinde bulabilmesi ile beraber Türkiye’de yer alan bütün havayolu şirketlerinin listelendiği bir alan üzerinden tercih yapılabilmekte.

5Turna.com

Ana sayfası oldukça sade tasarlanmış ancak destinasyonları ile kullanıcısını kendisine bağlamayı başarmıştır. Destinasyonlarına tıklandığı zaman günlük tahmini en ucuz uçuşların yer aldığı bir listenin çıkması ile kullanıcısına avantaj sağlar. Sitenin kullanımı oldukça basittir. Uçuş tarihlerinin esnek olması ile beraber hangi günün daha uygun olduğuna dair bir grafiğin kullanıcıya iletilmesi siteyi tercih eden bir etken olarak yer alıyor. Rezervasyon yapma fırsatı ile beraber siteye giriş yapıldığında güvenilir bir şekilde ödeme yapabilmek de mümkün oluyor.

6Ucakbileti.com

4 adımda bilet alabilme kolaylığı sayesinde kolay bir kullanım üzerinden tam not almıştır. Kurumsal bir şirket adı altında kurulduğundan dolayı blog sayfasına da sahip. Sadece uçuşlar değil birçok konuda blog yazılarının yer aldığı bu şirket, avantajlı fırsatlar da sunmakta. Site içi en az hizmet bedeli alımı yapmakta olan bu web sitesi sayesinde kullanıcılarının kısa sürede bilet alımı yapabilmeleri mümkün. Bilet satın alımı yapmak için arama menüsü üzerinden uçuş listesini istemek, aralarından tercih yapmak ve ödeme ekranına geçmek yeterli.

7Biletbayisi.com

Kocaeli merkezli bir uçak satış sitesi olarak otel, otobüs bileti, araç kiralama hizmetlerini de sunar. Bilet bayisi, avantajlı diğer hizmetlerden de yararlanılmasına olanak tanır. Satış sitesinin kendi hizmet bedeli olarak diğer web sitelerine göre daha fazladır. Ücret tahsil etmesi yerelliğinden kaynaklanmakla beraber kurumsal bir firma olmamasının etkileri görülmekte. Uçak bileti satın almak için tercih edilebilecek orta ölçekli bir web sitesi olarak kısa sürede bileti alabilmek mümkün oluyor. Hızlı menü geçişleri ile seyahate çıkılacak gün içerisinde alınabilecek uçak biletini uygun fiyatlar üzerinden bulabilmek deweb sitesinin avantajları arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here