İstanbul Doğa İçindeki Kahvaltı Mekânları

İstanbul Doğa İçindeki Kahvaltı Mekânları

İstanbul, eşsiz doğası, güzel Boğaz manzarası ile her köşesi ayrı bir güzellik sunmaktadır. Deniz manzarasına karşı, yapılacak kahvaltı mekânları kadar, doğa içindeki kahvaltı mekanları ile de sayısız alternatifler sunmaktadır. Şehrin iki yakasında da farklı doğal güzellikler bulunmaktadır. Orman içerisinde, piknik alanlarına yakın, ya da göl kenarlarında, şık kahvaltı mekânları bulunmaktadır.

 

Tabiat İçerisinde Bulunan Kahvaltı Mekanları

Hafta sonları güzel havalarda, tabiatın içerisinde yapılacak bir kahvaltı, tüm haftanın yorgunluğunu çıkarmak için, ideal yollardan biridir. Tabiat içerisinde yapılacak bir kahvaltı, herkesi mutlu edecektir. Bilhassa, aile içerisindeki, küçük çocuklar için de çok zevkli olacaktır. Akraba ve dostlarla, böyle ortamlarda yapılacak kahvaltı organizasyonları, tercih edilmektedir. Kahvaltı buluşmaları, süresi ve sıcaklığı bakımından en tercih edilen organizasyonlardır. İstanbul, bu konuda, sınırsız alternatifler sunmaktadır. Bilhassa, tabiat içerisinde bulunan mekanlar, tercih edilmektedir. Göl ve su havzaları yakınlarında olduğu gibi, orman içlerinde de bulunmaktadır. Birkaçını sıralayacak olursak:


Anadolu Yakasındaki Kahvaltı Mekanları

Kalabalık bir İstanbul sabahında gerek hafta içi gerekse uzun uzadıya kahvaltı yapılabilecek bir hafta sonu için birçok mekân yer alıyor. Anadolu yakası, İstanbul Avrupa yakasına göre genel olarak daha sakin ve daha az kalabalığın olduğu yakadır. İnsanların özellikle hafta sonları kahvaltı için akın akın gittikleri birçok mekân bulunuyor. İstanbul Anadolu Yakası Kahvaltı Mekanları hakkında daha detaylı bilgi için Anadolu Yakası Kahvaltı Mekanları makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.


Başakşehir Kahvaltı Mekanları

Başakşehir İstanbul’un nezih semtlerinden biridir. Günümüzde site içerisinde olan binaları ile bilinen Başakşehir’de güne güzel bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için birçok alternatif yer alıyor. Cafe, restoran tarzındaki mekânlar sayesinde ilçe daha da hareket kazanıyor. Bu sayede kahvaltıyı dışarıda bir mekânda yapmak isteyenler için oldukça fazla seçenek mevcuttur. Başakşehir Kahvaltı Mekânları hakkında daha detaylı bilgi için Başakşehir Kahvaltı Mekanları makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.


Sarıyer Kahvaltı Mekanları

Yeşillik ve doğa ile iç içe olmak isteyenlerin çoğunlukla hafta sonları kahvaltı için tercih edebileceği birçok mekân bulunuyor. Ayrıca böreği ile meşhur olan Sarıyer’de kahvaltısında börek yemek isteyenlerin oldukça şanslı olduğu bir ilçedir. Küçük büyük fark etmeksizin birçok mekânda meşhur Sarıyer böreği de bulunuyor. Sarıyer Kahvaltı Mekanları hakkında daha detaylı bilgi için Sarıyer Kahvaltı Mekanları makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.


İstanbul’da Açık Büfe Kahvaltı Mekanları

Özellikle İstanbul gibi sürekli kalabalık olan bir şehirde hafta sonları daha fazla kalabalıktır. Kahvaltı mekânları olarak her iki yakada da oldukça güzel, otantik ve açık büfe mekanlar mevcuttur. İstanbul’da hafta sonu keyfi yapabileceğiniz, sevdikleriniz ile birlikte keyifli dakikalar geçirebileceğiniz İstanbul’da Açık Büfe Kahvaltı Mekanları hakkındaki detaylı yazımızı okuyabilirsiniz

 

Gezerken Uğra
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.