Bir salacak esintisi: Cafe 5.Cadde

0
49
Cafe 5.Cadde

Cafe 5.Cadde Hafta sonu ailenizle keyifli vakit geçirecek bir yer arıyorsanız ve kararsız kalmışsanız muhteşem manzarası ve meşhur kahvaltısı ve balık çeşitleriyle enfes bir ortam sunan Cafe 5.Cadde ilk tercihlerinizden biri olacaktır. Ayrıca duvarlarda sergilenen ünlü resimlerin figürleri sevdiğiniz ünlü isimler ile beraber yemek yiyorsunuz hissi yaratacak.

Cafe 5.Cadde için tam bir aile ortamı diyebiliriz. Ailenizle beraber zengin kahvaltı seçeneğiyle doyumsuz anlar geçirebilirsiniz. Meşhur açık büfe kahvaltısı ile çok tanınan bu mekân Üsküdar Salacak bölgesinde Kız Kulesi manzaralı harika bir yerdir. Önceden rezervasyon yaptırılırsa daha iyi oluyor. Çünkü cafe oldukça kalabalık ve rağbet gören bir yer olduğu için yer bulmak mümkün olmayabilir. Rezervasyon yaptırmadan da kabul ediyorlar fakat yer bulmakta sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.

Cafe 5.Cadde

Cafe-5-cadde-duvarÖzellikle kahvaltı olmazsa olmaz diyenler için zengin menüsü o kadar cezbedici ki saatlerce orada kalmak istiyorsunuz. Ambiyansı ile çok farklı ruh âlemlerine dalacağınız bu yerde sevdiğiniz ünlü bir karakterle sanki sohbet ediyormuşcasına yemek yeme zevkine nail olacaksınız. Duvarlarda Marilyn Monroe’den tutun Audrey Hepburn’a kadar çok ünlü simaların resimlerini görebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini çok önde tutulan bir yer olmasıyla birlikte güler yüzlü çalışanlar size istediğiniz hizmeti anında sunuyorlar.5.caddenin bir diğer özelliği konforudur diyebiliriz.

Misal olarak oturduğunuz masa çok konforlu ve aileniz ile beraber gidebileceğiniz harika bir yer. Bebeğiniz ile beraber gidiyorsanız mama sandalyeleri de cafede mevcut bulunuyor.

Kahvaltı serpme ve açık büfe çeşitleri ile muazzam bir mekân olmasının yanı sıra öğle ve akşam yemeği servisi imkânından faydalanabiliyorsunuz.

Öğle menüsü olarak farklı alternatifler bulunuyor. Hem et ve tavuk severler için hem de sebze severler için herkese hitap eden bir menüye sahiptir.

Akşam yemeği içinde hem cafenin kendi dış güzelliğine hayran kalarak yemeğini yiyorsunuz hem de Kız Kulesinin harikulade güzelliğinin tadını çıkarıyorsunuz.

Akşam yemeğinde balık çeşitlerinden oluşan bir menü ile size sunum yapıyorlar. Özellikle orayı ziyaret edenler çipura ve levreğin enfes tadını tatmanızı tavsiye ediyorlar.

Üsküdar Salacak ortamına yakışır bir konumda çok nezih bir yer olarak uğrak mekânlardan biri konumunda bulunuyor. Fiyat seçenekleri de oldukça makul görünüyor. Fırsat kampanyalarından yararlanıp çok ekonomik fiyatlarla çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca kalabalık grup halinde giderseniz grup indirimi de yapıyorlar.

Kız kulesinin doğal güzelliği ile bu mekân hem göze hem de mideye hitap ediyor.

Buraya gün batımında gitmekte insana ayrı bir huzur veriyor. İstanbul ve denizi koklayacağınız bu yerde Elvis Presley size göz kırparken siz sevdiğiniz kişiyle birlikte masanızın keyfini çıkartıyorsunuz. Kesinlikle görülmesi ve yemeklerinin tadına bakılması gereken her bakımından güzide yerler arasında yer alıyor.

Ayrıca Cafe 5.Cadde Üsküdar’da gezerken uğranacak mekanlar arasında ilk 5’te yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here